Karrier az Audinál

Gyakornok a Gyártervezés, Általános/Épülettechnikai tervezés területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Gyártervezésen belül működő Általános/Épülettechnikai tervezés területe azon belül az Általános tervezés csapata tervezési és projektkoordinációs feladatokat lát el géptelepítési, acélszerkezet- és daruépítési projektekben valamint projektvezetői szerepet tölt be.

Olyan gyakornok Kollégát keresünk az Ön személyében, aki aktívan támogatja a projektek előkészítési, kivitelezési és átadási szakaszait.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Számítógépes, 3D-s épületgépészeti és építészeti modellezés, rajzok készítése, aktualizálása

Helyszíni felmérések, projektelőkészítés

Kiírások készítése, beszerzési folyamat támogatása

Kivitelezés-, építési koordináció, projektkövetés

Megvalósulási/átadási dokumentáció, felmérési napló ellenőrzése

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat gépészmérnök, villamosmérnök, építészmérnök, építőmérnök vagy egyéb műszaki szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Túl van legalább 4 lezárt szemeszteren és legalább 2019. júniusig tart a hallgatói jogviszonya

Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud

Németnyelv-tudás előny

Képes csapatban és önállóan is dolgozni

Jó problémamegoldó-, és kommunikációskészség jellemzi

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW15019

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.