Karrier az Audinál

Konstruktőr - Szenzorok és Aktuátorok, Járműhajtás Fejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A belsőégésű motorok szenzorok és aktuátorok fejlesztés szakterületének feladata a korszerű szériában levő benzin- és dízelmotorok szakirányú szériatámogatása, valamint felkészülés a jövőbeli belsőégésű motorok önnálló fejlesztésének szakirányú támogatása.

Legyen részese Ön is csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a belsőégésű motorfejlesztésben való részvételre

A külföldi fejlesztőközpontokkal, szakterületekkel és a beszállítókkal szorosan együttműködve fejleszti és optimalizálja a motorok érzékelő és végrehajtó elemeit,

Továbbá részt vesz az ehhez kapcsolódó gyártási folyamatok és technológiák kidolgozásában a beszállítókkal együttműködve

Ön az ideális jelölt, ha

Villamos- vagy gépészmérnöki végzettséggel rendelkezik

Szakmai tapasztalat előnyt jelent (3D tervezés - Catia)

A belsőégésű motorok érzékelő és végrehajtó elemeit jól ismeri

Motoralkatrészek 3D konstrukciójában és azok műszaki dokumentáció elkészítésében jártas

Minimum alapfokú német nyelvtudással rendelkezik (középfokó német nyelvtudás előnyt jelent)

Önálló munkavégzésre képes

Szeret csapatban dolgozni

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW15004

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Rőczei Renáta
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.