Karrier az Audinál

Vállalati jogász - Jogi és compliance területen

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Legyen Ön is része a jogi és compliance csapatnak Magyarország második legnagyobb vállalatánál! A Jogi és Compliance osztály munkatársai a vállalatnál felmerülő jogi és compliance jellegű feladatokat látják el, valamint tanácsadást végeznek számos jogterületre kiterjedően. A feladatok közé tartozik többek között a vállalat jogi és compliance ügyeinek intézése, szerződéstervezetek és szabályozások véleményezése, szerződések megszövegezése, továbbá a szóbeli és írásbeli jogi és compliance tanácsadás.

A fentieken túlmenően az osztály tevékenységei kiterjednek az anyavállalat jogi és compliance osztályával, valamint a külső jogi tanácsadókkal történő együttműködésre is.

Kíváncsi, hogy milyen lehet egy átlagos nap vállalatunknál?

Tekintse meg videónkat! https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

Jogi és compliance tanácsadás a szakterületek részére

Jogi és szervezeti dokumentumok, szabályozások elkészítése

Jogi és compliance témájú oktatás a szakterületek részére

Szerződések és állásfoglalások készítése

Kapcsolattartás a hatóságokkal a vállalat jogi jellegű ügyeiben

A vállalat képviselete bírósági, közjegyzői, egyéb hatósági eljárásokban

Ön az ideális jelölt, ha

Rendelkezik jogi diplomával (legalább cum laude minősítéssel)

Hasonló területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalatot

Multinacionális cégnél vagy nemzetközi ügyvédi irodában compliance vagy jogi területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Tárgyalóképes angol és német nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban

MS-Office szoftvereket felhasználói szinten ismeri

Analitikus gondolkodásmóddal és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik

Önálló munkavégzésre képes

Rugalmasan alkalmazkodik a kihívásokhoz

Ha szívesen és hatékonyan dolgozik csapatban

Kérjük csatoljon részletes szakmai önéletrajzot az online pályázói felülete mellékleteként!

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW14089

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.