Karrier az Audinál

Vezető a minőségbiztosítás - anyagtechnika területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria anyagtechnikai osztályának egyik fő feladata a klasszikus fémes és polimer anyagvizsgálatok elvégzése motor és gépjármű alkatrészeken, a vizsgálati eredmények német nyelvű dokumentálásával. A vizsgálatok jellegük szerint lehetnek elsőminta bevizsgálások, káranalízisek, vagy egyszerű anyagvizsgálatok. Az ehhez használt vizsgálati technikák a teljesség igénye nélkül: optikai mikroszkópia, pásztázó elektronmikroszkópia, különböző keménységmérési módszerek, szakítószilárdság vizsgálatok, optikai emissziós spektrometria, XRF, DSC, TGA, HPLC, GC-MS, FT-IR, átvilágító röntgenográfia, komputertomográfia. Az anyagvizsgálatok egy másik nagy csoportját az autóiparra jellemző környezeti szimulációs vizsgálatok jelentik (UV állóság, klímatesztek, korróziós vizsgálatok, hő- és napfényállósági vizsgálatok, különböző médiumokkal szembeni ellenálló képesség).

Az anyagtechnikai osztály feladatai közé tartozik gépjárműalkatrészek szín, felületi strukturáltság megítélése és belsőtéri alkatrészek esetén azok károsanyag-emissziós vizsgálatainak elvégzése is.

Bár szigorúan véve szintén nem anyagvizsgálat, mégis a jelentős tevékenységek egyike motoralkatrészek technikai tisztaságának vizsgálata a VDA19 és ISO16232 alapelvei szerint.

A fenti feladatokkal foglalkozó 36 fős csapat irányítására keresünk vezető pozícióba kollégát!

Amenyiben kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál, tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

A meglévő szervezeti felépítés optimalizálása, majd az új felépítés megerősítése

A szervezeti egység kollégái szaktudásának további fejlesztése, összehangolva az Audi AG más telephelyeinek szakmai elvárásaival

Új vizsgálati kompetenciák bevezetése, az Audi AG német telephelyeinek mintájára és azokkal összehangolva

Együttműködés magyar egyetemekkel, a felsőoktatási intézmények támogatása az ipari igényeknek megfelelő oktatási terv kidolgozásában

36 beosztott munkatárs szakmai vezetése

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú anyagvizsgáló mérnök, vegyész, fizikus vagy gépészmérnök (anyagtudományi szakirány előny) végzettséggel rendelkezik

Többéves szakmai tapasztalata van anyagvizsgálatok terén

Jelenleg is vezetőként dolgozik vagy jártas projektvezetésben

Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik

Elhivatottság, terhelhetőség és szervezett, önálló munkavégzés jellemzi

Jó kommunikációs képességeinek, együttműködési hajlandóságának, szociális képességeinek és biztos kiállásának köszönhetően meggyőző fellépéssel rendelkezik

Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Az Audi Hungaria Magyarország gazdaságának meghatározó vállalatai közé tartozik, ahol a teljes menedzsment több mint 11 000 munkatárs koordinálásáért felelős. A különféle szinteken történő csapatirányítás mellett a vezetői tevékenység fontos eleme a szakmai irányítás, a támogatás és az utánpótlás nevelés is. Vezetői munkakörben tevékenykedő kollégáink számára is biztosítjuk a folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőségeket kihívást jelentő feladatokkal, képzésekkel. A menedzsment számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk, amelyről a kiválasztási folyamat során személyesen tájékoztatjuk Önt (pl. szolgálati autó, egészségügyi ellátás, biztosítások stb.)

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW14296

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.