Belső auditor - Belső folyamat és rendszeraudit, Minőségbiztosítás (Ref.sz.: GYDW13095)

AUDI HUNGARIA Zrt.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Következő feladatok várnak Önre

#Minőségügyi rendszer fenntartása és továbbfejlesztése

#Szakterületek szakmai támogatása hatékony minőségügyi rendszer üzemeltetésében és továbbfejlesztésében

#Tervezett belső folyamat és rendszer auditok elvégzése

#Eseményorientált belső auditok elvégzése

#Külső harmadik fél által végrehajtott tanúsító és hatósági valamint konszern auditok előkészítése és támogatása

#Részvétel szakmai rendezvényeken és konszernen belüli tapasztalatcserén

Megbízó

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A központi minőségirányítás fő feladatai: belső rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, a minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése, valamint a szakterületek támogatása annak érdekében, hogy folyamataink, tevékenységeink maradéktalanul megfeleljenek a szabványkövetelményeket.

Magyarország egyik legnagyobb jövőorientált vállalataként olyan állást kínálunk, ahol egy motivált csapatban dolgozhat, átlagon felüli szociális juttatásokban részesülhet. Attraktív, érdekes, kihívásokkal teli munkát ajánlunk egy világszerte vezető pozíciót betöltő autóipari vállalatnál változatos tevékenységi körrel, és kitűnő fejlődési lehetőségekkel!

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szakmai tapasztalat években

Minőségbiztosítás / Minőség-ellenőrzés

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Ön az ideális jelölt, ha

#Felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezik

#Legalább 3 éves ipari területen szerzett tapasztalatából minimum 1 évet minőségbiztosítás területén szerzett

#Középfokú szinten beszél németül

#Hatékonyan tudja alkalmazni az MS Office programokat

#Belső folyamat és/vagy rendszerauditori képzettséggel rendelkezik

#Folyamat és /vagy rendszerauditori tapasztalattal is rendelkezik

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erd...

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AUDI HUNGARIA Zrt. Magyarország gazdasági szempontból egyik legmeghatározóbb vállalata. Napjainkban több mint 5300 munkatársat foglalkoztatunk.
Folyamatosan fejlődünk és bővítjük tevékenységünket: a motorok, motorkomponensek és gépjárművek gyártásán kívül motorfejlesztéssel, gyártástervezéssel és a gyártáshoz szükséges szerszámgépek tervezésével is foglalkozunk, valamint mi gyártjuk az Audi TT Coupé és TT Roadster utódját.
Nálunk megtalálod mindazt, ami fejlődésedet és karrieredet segítheti, akár szakmai gyakorlatosként, akár munkatársként dolgozol nálunk.

A cég címe

Audi Hungaria Motor Kft., Pénzügyi Osztály G/FF-2
Kardán u. 1
9027 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Eszter
Tel.: +36 96 66 9468
E-mail: Küldje el önéletrajzát