Karrier az Audinál

Kísérleti mérnök - R-Otto motorok, Járműhajtás Fejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

High-Tech munkakörnyezet, prémium termékek- munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatkörnek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

2001-ben került átadásra az Audi Hungaria Motorfejlesztő központja, ahol munkatársaink a legmodernebb

eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak. Ma a mérnökök aránya 70% felett van. A magas szintű szakmai ismeretek mellett a rendelkezésre álló technológiai infrastruktúra is nagyban hozzájárul a dinamikus fejlesztésekhez.

Következő feladatok várnak Önre

Kísérleti mérnökként a turbótöltő szériatámogatása és –fejlesztése

Motor-/komponenstesztek tervezése, végrehajtása és kiértékelése

Tesztelt alkatrészek vizsgálata és szakvéleményezése

Intézkedések definiálása

Egyeztetés és kapcsolattartás beszállítókkal, beszerzéssel, minőségbiztosítással és gyártással

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú mérnök végzettséggel rendelkezik (kísérleti mérnök szakirány turbófeltöltők területén)

Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalatot szerzett

Turbófeltöltés alapjai szaktudással rendelkezik (előnyt jelent)

A következő szoftverek használatát ismeri: AVL Concerto, AVL PUMA (előnyt jelent)

Méréstechnikai ismereteket szerzett

Középfokú német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban

Jó elemző- és problémamegoldó készséggel bír

Önálló, csapatjátékos, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW14102

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.