Karrier az Audinál

Utómunkatárs - Présüzem

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyár új részlegében a Présüzemben történik a lemezalkatrészek előállítása. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A 8.000 tonnás présgéppel formára húzzuk, vágjuk és kalibráljuk a terítéket. A préselt karosszéria elemek speciális tárolóba kerülnek beraktározásra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

Nyers és készre fényezett járművökön fényezés nélküli horpadás javítása, hibára specifikusan és speciális módon (pl. kikopogtatás)

Karosszériák felületi minőségének ellenőrzése, a felületi hibák előírt technológia szerinti javítása

Préselt karosszéria elemek ellenőrzése és utómunkálása a soron

Előírt ellenőrző körök követése és betartása

Ön az ideális jelölt, ha

Minimum középfokú karosszérialakatos végzettséggel rendelkezik

Legalább 3-5 év gyakorlati szakmai tapasztalata van karosszéria felületi hibák javításában

Nyitott az új ismeretek megszerzésére, elsajátítására

Rugalmas

Türelmesség, precizitás és pontosság jellemzi

Szeret csapatban dolgozni

Hajlandó több műszakban dolgozni

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW14017

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.