Karrier az Audinál

Villamos karbantartó mérnök - Motorgyártás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungária győri tevékenységét a négyhengeres motorok gyártásával kezdte meg 1993-ban, amely sikereinek köszönhetően az évek során a teljes motorpalettát lefedő motorgyárrá fejlődött. Motorverziók bővítése mellett a motorgyár nagy hangsúlyt fektetett a folyamatos megújulásra, így vált lehetségessé a legkorszerűbb motorok gazdaságos gyártása is. V6 Otto mechanikus megmunkálás életében épp a megújulás és kapacitásbővítés ideje van, tehát egy új generációs motorvariáns bevezetése folyik. Ennek jegyében a főtengely gyártósor gépparkja kibővült , melyek zavartalan üzemeltetése a jövő sikerének záloga.

Villamos karbantartó mérnökként ön részt vehet a V6 Otto Főtengely mechanikus megmunkáló terület elektromos karbantartásában. Munkájával biztosíthatja, ötleteivel javíthatja a gyártósor rendelkezésre állását, termelékenységét. A gyártósor komplexitása és a speciális szakmai képzések lehetőséget biztosítanak önnek a folyamatos fejlődéshez.

Tekintse meg a terület bemutatkozó videóját: https://youtu.be/ZjMWzPdvwKU

Következő feladatok várnak Önre

Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztése, géphibák folyamatos követése

Javítások tervezése, szervezése, ellenőrzése és felügyelete

Kisebb átalakítások, korszerűsítések végzése

Részvétel a váratlan meghibásodásokban

Kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal

Pótalkatrészek biztosítása

TPM dokumentációk készítése, követése, gondozása, karbantartások tervezése

Munkatársak ellenőrzése, oktatása, fejlesztése

Költségtervezés, statisztikák készítése, elemzése, intézkedési tervek készítése

Ön az ideális jelölt, ha

Villamosmérnök végzettséggel rendelkezik

Karbantartási területen szerzett gyakorlati tapasztalata van

Kommunikációképes német nyelvtudása van írásban és szóban, szakmai angol nyelv ismerete előny

Jó kommunikációs készséggel rendelkezik, kreatív

Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office, SAP, számítógép hálózatok, operációs rendszerek)

Programozói ismeretekkel rendelkezik (Siemens NC/PLC, Simodrive, Hardware ismeretek, Bosch hajtások, Profibus rendszerek)

Jó (ön)szervező- és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik

Nyitott, rugalmas, önálló és terhelhető

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW13969

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.