Karrier az Audinál

Alkatrészfelelős mérnök – Mechanikus megmunkálás, Minőségbiztosítás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát. A motorok és a komplett járművek technikai tulajdonságainak vizsgálata a szériagyártás folyamán történik. A minőségbiztosítás aktívan szerepet vállal a termék teljes életciklusában, a fejlesztéstől egészen a vevőig. Amennyiben a járművekben technikai probléma merül fel, a legmodernebb technológiával és méréstechnikai eszközökkel felszerelt laborokban végzik el a szükséges vizsgálatokat, analíziseket. Külön funkcióterületek végzik a szériagyártást megelőző vizsgálatokat; a gyártás során fellépő elektromos hibák elemzését; az összeszerelést követően a különféle alkatrészek, a belső tér és az autó külsejének ellenőrzését; próbaút analíziseket; menetdinamikai-akusztikai teszteket; a vevői reklamációk elemzését. Emellett a minőségbiztosítás tevékenységi körébe tartozik az auditok elvégzése, legyen szó termék-motorauditról, járműauditról, folyamat-rendszerauditról vagy akár csomagolási auditról.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

Mechanikus megmunkáló sorok minőségügyi támogatása, folyamatanalízisek, dokumentáció

Részvétel új projektekben, gépátvételek, minőségügyi rendszer kialakítása

Hibaanalízis, reklamációk lebonyolítása

Kapcsolattartás a nyersanyag beszállítókkal, reklamációk kezelése, gyártási folyamat ellenőrzése

Együttműködés a társterületekkel, gyártástervezés, motorfejlesztés

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkezik

Legalább 1 év gyártástámogatási, minőségbiztosítási tapasztalata van

Középfokú német nyelvtudással rendelkezik, angol nyelvtudás előnyt jelent

Motortechnika- illetve gyártási ismeretekkel rendelkezik

Minőségügyi rendszerek (VDA/ISO TS) ismerete előnyt jelent

MS Office ismeretei vannak

Komplex gondolkodásmóddal rendelkezik

Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Határozott, terhelhető, stabil

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr (Járás)

Referenciakód: GYDW13950

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.