Kísérleti mérnök - Teljesítményelektronika - Villamos gépek és járműhajtások (Ref.sz.: GYDW13652)

AUDI HUNGARIA Zrt.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Következő feladatok várnak Önre

#E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a jövő villamos- és hibridhajtású járműveinek fejlesztésében való részvételre

#A külföldi fejlesztőközpontokkal szorosan együttműködve fejleszti és optimalizálja a hajtáslánc elemeit

#Részt vesz a tesztkörnyezet kialakításában, továbbfejlesztésében és működtetésében

#Részt vesz a teljesítményelektronika SW-elemeinek paraméterezésében

#Önállóan megtervezi és felépíti a teljesítményelektronika mérési elrendezését. A megadott szempontok alapján definiálja a mérési programot, majd végrehajtás után kiértékeli, értelmezi, dokumentálja és prezentálja az eredményeket.

Megbízó

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a korszerű hibrid- és villamos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása.

Legyen részese Ön is csapatunknak!

A területet az alábbi videón keresztül ismerheti meg: https://youtu.be/gaMi_q6LHNM

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szakmai tapasztalat években

Kutatás / Fejlesztés

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Ön az ideális jelölt, ha

#Villamosmérnöki végzettséggel rendelkezik

#Szakmai tapasztalatot szerzett villamos gép és teljesítményelektronika tesztelés területén

#Munkája során szert tett fékpadi ismeretekre

#Minimum középfokú német nyelvtudással rendelkezik

#Villamos gépek szerkezetét, működését és méréstechnikáját ismeri

#Villamos gépek teljesítményelektronikai működésében jártas, szoftverét ismeri

#Vezérlőelektronikák üzemeltetéséhez, paraméterezéséhez ért

#Ismeri a járműipari kommunikációkat és rendszereket (CAN, FLEXRay)

#Mérésautomatizálásban jártas

#Önálló munkavégzésre képes

#Szeret csapatban dolgozni

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erd...

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AUDI HUNGARIA Zrt. Magyarország gazdasági szempontból egyik legmeghatározóbb vállalata. Napjainkban több mint 5300 munkatársat foglalkoztatunk.
Folyamatosan fejlődünk és bővítjük tevékenységünket: a motorok, motorkomponensek és gépjárművek gyártásán kívül motorfejlesztéssel, gyártástervezéssel és a gyártáshoz szükséges szerszámgépek tervezésével is foglalkozunk, valamint mi gyártjuk az Audi TT Coupé és TT Roadster utódját.
Nálunk megtalálod mindazt, ami fejlődésedet és karrieredet segítheti, akár szakmai gyakorlatosként, akár munkatársként dolgozol nálunk.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Rőczei Renáta
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.