Karrier az Audinál

Vezető a Termodinamika - V-motorok területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Másnak csak munka. Nekünk szenvedély.

High-tech munkakörnyezet, prémium termékek - munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

Egy új szervezeti egység stratégiai vezetése és stabilizálása

Szaktudás felépítése termodinamika és applikáció területén a németországi partnerekkel

Motorprojektek vezetése, valamint ezek integrációja a Volkswagen konszern járműveibe

A meglévő járműhajtás fékterem kibővítése további 20 fékpaddal

Az Audi AG, valamint az egyetemi együttműködések támogatása technológiai fejlesztések témakörben

11 beosztott munkatárs szakmai vezetése és kontrollálása

A szervezeti egység bővítése 20 munkatárs feletti létszámra

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezik, belső égésű motorok súlyponttal súlyponttal

Többéves tapasztalattal rendelkezik termodinamika vagy belső égésű motorok applikációja területén

Jelenleg is vezetőként dolgozik vagy jártas projektvezetésben

Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással

Elhivatottság, terhelhetőség és szervezett, önálló munkavégzés jellemzi

Jó kommunikációs képességeinek, együttműködési hajlandóságának, szociális képességeinek és biztos kiállásának köszönhetően meggyőző fellépéssel rendelkezik

Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Az Audi Hungaria Magyarország gazdaságának meghatározó vállalatai közé tartozik, ahol a teljes menedzsment több mint 11 000 munkatárs koordinálásáért felelős. A különféle szinteken történő csapatirányítás mellett a vezetői tevékenység fontos eleme a szakmai irányítás, a támogatás és az utánpótlás nevelés is. Vezetői munkakörben tevékenykedő kollégáink számára is biztosítjuk a folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőségeket kihívást jelentő feladatokkal, képzésekkel. A menedzsment számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk, amelyről a kiválasztási folyamat során személyesen tájékoztatjuk Önt (pl. szolgálati autó, egészségügyi ellátás, biztosítások stb.)

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW13959

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.