Karrier az Audinál

Tervezőmérnök - Járműgyártás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Gyártástechnológia-tervezés (Járműgyártás) összekötő kapocs a műszaki fejlesztés és a termelés között. Gazdasági szempontokat figyelembe véve tervezzük a gyártási folyamatokat annak érdekében, hogy a győri telephelyen versenyképes struktúra keretei között gyárthassuk a gépjárműveket. Ez átfogja a gyártási folyamatok tervezését ugyanúgy, mint a gyártóberendezések és az üzemi segédeszközök beszerzését.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

A lakkozó-, karosszéria-, prés- és járműszereldei üzem berendezéseinek folyamattechnológiai szériatámogatása

Üzemi kísérletek tervezése, anyagkiértékelések végrehajtása, anyagjóváhagyások végigkísérése

Átépítések koordinálása és felügyelete, a fel- illetve kifutás tervezése

Kapcsolattartás beszállítókkal, termeléssel/üzemeltetéssel, szakterületekkel és a konszern más telephelyeivel

Első kapcsolattartó a termeléssel minden járműgyártást érintő eljárástechnikai témában

Ön az ideális jelölt, ha

Vegyészmérnök, vegyipari gépészmérnök felsőfokú végzettséggel rendelkezik

Eljárástechnológiában tapasztalata van, különösen a lakkozási és ragasztási folyamatokra való tekintettel

Legalább két év termelési területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik

Német nyelvtudása tárgyalóképes

Szívesen vállal külföldi kiküldetéseket

Magabiztos fellépés, jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód jellemzi

Szeret csapatban dolgozni

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW13066

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.