Karrier az Audinál

Fogaskerék gyártástechnológus mérnök - Kísérleti gyártás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, a motorfejlesztések iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk. A területet a következő videónkban ismerheti meg: https://youtu.be/194V0LO_BYY

Következő feladatok várnak Önre

Az Audi AG fejlesztése és technológia tervezői által kiadott kísérleti fogaskerekek gyártásának koordinációja az Audi Hungarián belül

A műszaki és technológiai előírások, valamint az ütemtervek egyeztetése és betartása

Egyedi megmunkálás előkészítése, technológiai sorrend meghatározása

Akusztikai és gyártási feltűnőségek elemzése, megszüntetése

Részvétel fogaskerékhajtások fejlesztési munkájában

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú, műszaki végzettséggel rendelkezik (Gépészmérnök, gépgyártástechnológia szak előnyt jelent)

Forgácsolási technológiákban jártas (esztergálás, marás, köszörülés)

Fogaskerékhajtás fejlesztésében szerzett minimum 5-7 év tapasztalatot és fogaskerék gyártásban minimum 3-5 év tapasztalata van

Kommunikációképes német nyelvtudással rendelkezik

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretei vannak

Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik

Komplex gondolkodású és precíz

Képes csapatmunkára, ugyanakkor önállóságra is

Felelősségteljesen végzi munkáját

Előnyt jelent:

Sebességváltók szerkezetének, működésének és gyártásának alapos ismerete

CAD/CAM megmunkálásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW11853

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Kocsis Bernadett
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 30 767 8271
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.