Karrier az Audinál

Logisztikai anyagmozgató - Járműgyártás, Karosszériaüzem

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Másnak csak munka. Nekünk szenvedély.Hight-tech munkakörnyezet, prémium termékek - munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

Raktári területen történő anyagmozgatás

Kapcsolódó termelő területek kiszolgálása targoncával és/vagy vontatóval

Raktárhoz tartozó berendezések kezelése,karbantartása

Ön az ideális jelölt, ha

Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (logisztikai végzettség előny)

Logisztikai területen és anyagmozgató eszközön szerzett legalább fél éves tapasztalata van

Gépkezelői jogosítványokkal rendelkezik

SAP ismerete előnyt jelent

Jó problémamegoldó készséggel rendelkezik

Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés jellemzi

Jó kommunikációs készség jellemzi és képes csapatmunkára

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW13041

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Bedők Fanni
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.