Laboros vizsgáló - Karosszériaüzem (Ref.sz.: GYDW12986)

AUDI HUNGARIA Zrt.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Következő feladatok várnak Önre

#Karosszéira elemek finomdarabolása, csiszolat készítése

#Mikroszkópos vizsgálatok

#Vizsgálati eredmények értékelése, dokumetálása

#Vizsgálati tervek olvasása, értelmezése

#Kapcsolattartás, és együttműküdés a termeléssel

Megbízó

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Másnak csak munka. Nekünk szenvedély.Hight-tech munkakörnyezet, prémium termékek - munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szakmai tapasztalat években

Gyártás/Termelés

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Ön az ideális jelölt, ha

#Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik

#Laborvizsgálatokban szerzett tapasztalat előnyt jelent

#Német nyelvtudás előnyt jelent

#Csapatmunkára nyitott

#Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik

#Analitikus gondolkodásmód, önálló munkavégzés jellemzi

#Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak

#Precizitás, megbízhatóság jellemzi

#Nyitott műszakba való munkavégzésre

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erd...

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AUDI HUNGARIA Zrt. Magyarország gazdasági szempontból egyik legmeghatározóbb vállalata. Napjainkban több mint 5300 munkatársat foglalkoztatunk.
Folyamatosan fejlődünk és bővítjük tevékenységünket: a motorok, motorkomponensek és gépjárművek gyártásán kívül motorfejlesztéssel, gyártástervezéssel és a gyártáshoz szükséges szerszámgépek tervezésével is foglalkozunk, valamint mi gyártjuk az Audi TT Coupé és TT Roadster utódját.
Nálunk megtalálod mindazt, ami fejlődésedet és karrieredet segítheti, akár szakmai gyakorlatosként, akár munkatársként dolgozol nálunk.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.