Karrier az Audinál

Internal Auditor (gazdasági vagy műszaki)

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az AUDI Hungaria Zrt. Internal Audit osztálya a vállalat belső ellenőrzési rendszerének szerves részeként a gazdasági és műszaki üzleti folyamatok felülvizsgálatáért, a működésben rejlő kockázatok beazonosításáért, valamint a külső- és belső szabályozási környezetnek való megfelelés vizsgálatáért felel. A terület fő célkitűzése, hogy az AUDI AG elvárásainak megfelelő minőségben vizsgálatokat hajtson végre a vállalat, valamint más leányvállalatok szervezeti egységeiben, illetve támogatást nyújtson az Igazgatóság részére annak vezetői és ellenőrző funkciójának ellátásához elemzések, kiértékelések és javaslatok elkészítésével.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

Internal audit projektek önálló végrehajtása vezetői utasítások alapján a munkakörhöz tartozó feladatok keretében, a belső standardoknak megfelelően

A gazdasági és/vagy műszaki üzleti folyamatok kockázatainak és gyengeségeinek beazonosítása

Részvétel az éves revíziós program létrehozásában, új témajavaslatok, rizikóértékelések és elemzések kidolgozásával

Vállalati szintű elemzések készítése gazdasági és műszaki szempontból, revíziós jelentések elkészítése

Innovatív megoldási javaslatok kidolgozása különös tekintettel a folyamatok biztonságára és gazdaságosságára vonatkozóan, valamint a potenciálok értékelése

A vizsgálat eredményeinek leegyeztetése a szakterületekkel, illetve a szükséges intézkedések meghozatala

Az intézkedések végrehajtásának nyomon követése, intenzív együttműködés az AUDI AG és VW Konszern illetékes szakterületeivel

Ön az ideális jelölt, ha

Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezik – gazdasági vagy műszaki háttérel

Tárgyalóképes német és angol nyelvtudása van (szóban és írásban)

Multinacionális környezetben szerzett több éves releváns munkatapasztalatot

Kiváló problémafelismerő- és megoldó készséggel rendelkezik

Kooperatív személyiség és analitikus gondolkodásmóddal bír

Kiváló kommunikáció készséggel rendelkezik

Megbízható személyiség, jó stressztűrő képességgel, magabiztos fellépéssel rendelkezik

Előnyt jelent:

Big4 cégnél szerzett munkatapasztalat

CIA, CFE, CISA minősítések

Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW12708

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Proksa Judit
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.