Csomagoló és árufeltöltő a pékségen/cukrászaton

Auchan Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Solymár, Auchan Áruház Pilis Solymár, Szent Flórián utca
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

- A vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása
- Az osztályok megfelelő működésének biztosítása
- A termékek vonzó kihelyezése
- A raktárak rendben tartása
- A termékek minőségének, frissességének biztosítása
- Leltárak lebonyolítása

Elvárások

- Jó kommunikációs készség
- Dinamikus személyiség
- Jó teherbíró képesség
- Önállóság

Előnyök

- Szakirányú végzettség
- Kereskedelmi tapasztalat

Juttatások

- A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
- Cafetéria kártya
- Többrétű prémiumrendszer
- 5% vásárlási kedvezmény
- A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
- Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
- Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
- Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
- Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Sport utca 2-4.
2040 Budaörs

Kapcsolat

ID: 3810747  Megjelentetés dátuma: 2019.11.15.