Raktáros

ATC-Trade Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegedi központtal és telephellyel rendelkező, sikeresen működő magyar tulajdonban lévő barkács és írószer termékek forgalmazásával foglalkozó vállalat

Raktáros-t

keres szegedi telephelyére 8 órás munkavégzésre

Feladatok:
• Árukészlet mozgatása, raktári rend betartása
• Beérkező konténerek kipakolása, termékek raktározása
• Rendelések összekészítése, ellenőrzése
• A kiadott, valamint az átvett termékek fajtájának, mennyiségének, minőségének ellenőrzése
• Feladatok határidőre történő elvégzése
• Leltárak előkészítése és kivitelezése;

Elvárások:
• Középfokú végzettség,
• Targonca vezetői jogosítvány
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Előny raktározási, logisztikai tapasztalat

Személyiség:
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Határozottság, önállóság
• Jó konfliktuskezelő készség
• Eredményorientált gondolkodás

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével az [email protected]
e-mail címre, a pozíció megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyar tulajdonú Zártkörű Részvénytársaság

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Budapesti u. 4
6728 Szeged
www.atctrade.com