Irodai asszisztens

ATC-Trade Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegedi központtal és telephellyel rendelkező, sikeresen működő magyar tulajdonban lévő barkács és írószer termékek forgalmazásával foglalkozó vállalat
Irodai asszisztens-t
keres szegedi telephelyére 8 órás munkavégzésre

Feladatok:

• A vezetők és a központi iroda munkájának pontos, precíz hatékony támogatása
• Telefonhívások és beérkező e-mailek kezelése
• Adminisztráció pontos, precíz vezetése
• Szolgáltató/beszállító partnerekkel való egyeztetés, együttműködés
• Ajánlatok, céganyagok anyagok összeállítása, nyomdai kapcsolattartás
• Külföldi partnerekkel való kapcsolattatás (telefon, e-mail)
• Termék reklamációk kezelése
• Kintlévőségi listák folyamatos figyelése, esetleges fizetési felszólítások küldése
• Heti illetve havi forgalmi táblázatok készítése
• Szállítmányozókkal történő kapcsolattartás, szállítások leszervezésében történő részvétel

Feltételek:
• Legalább középfokú végzettség
• World, Excel magas szintű ismerete
• Legalább 2 éves releváns tapasztalat
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, csapatszellem
• Önállóság, proaktív személyiség
• Igényes, precíz munkavégzés,

Előny:
• Felsőfokú végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Stabil színvonal, hosszú távú munkalehetőség,
• folyamatos fejlődési lehetőség
• jó munkahelyi légkör, kiváló csapat.

Pozíció területe(i):
Értékesítés / Kereskedelem
• Kereskedelem
• Termékértékesítés

Munkavégzés helye:
Szeged

Önéletrajzokat a sagine.alexandra@atctrade.com e-mail címre küldjék.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Szakmai tapasztalat években

2

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyar tulajdonú Zártkörű Részvénytársaság

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Budapesti u. 4
6728 Szeged
www.atctrade.com