Targoncavezető - Raktáros - Komissiózó - Németország

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.08.12.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Új állásra vágysz? Soha nem volt egyszerűbb dolgod! Csak pár lépés és Tiéd lehet az ahított, új munkahely!

Elérhetőségek: [email protected]arwa.de vagy +49 911 237 58911 és +49 345 233 0211

Az ARWA Personaldienstleistungen egy nagy múltú német munkaerő-kölcsönző cég. Közel 40 éves piaci tapasztalattal és 95 telephellyel Németország-szerte garantáljuk, hogy nálunk találsz elvárásaidnak megfelelő munkahelyet!

Jelentkezz most az alábbi pozíciónkra : Targoncavezető - Raktáros (f/n/s)

Feladataid mint Targoncavezető - Raktáros
- anyagmozgatás targoncával illetve elektromos békával
- komissiózás
- pakolás, csomagolás, szortírozás
- dokumentáció
- raktári rend fenntartása

Amit a cégünk kínál Neked, mint Targoncás - Raktáros
- német iGZ Tarifarendszer szerinti bérezés és pótlékrendszer
- Hosszútávú munkalehetőség
- Németországi munkaviszony, bejelentés, biztosítás
- Szállás
- Munkavédelmi ruházat, felszerelés biztosított
- Karácsonyi és nyaralási bónusz
- Magyar anyanyelvű kapcsolattartó

Követelmények Targoncás - Raktáros szakembereinktől
- Targoncavezetői engedély
- Csapatszellem
- Német nyelv ismerete (A2-B1)
- több műszakra való hajlandóság

Te vagy a Targoncás - Raktáros akit keresünk? Akkor ne habozz és jelentkezz most!

A pályázatommal egyetértek az adatvédelmi szabályzattal amely megtalálható az ARWA honlapján.

www.arwa.de

Bérinformációk

Német iGZ Tarifarendszer szerinti bérezés, pótlékrendszer

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2019.09.05. (még 15 nap van hátra)

Megbízó

Közlekedés, logisztika

Logisztikai/szállítmányozási cég központi raktára

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Am Hahnenbusch 4
55268 Nieder-Olm
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Berec Attila
Tel.: +4991123758911
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3732450   Megjelentetés dátuma: 2019.08.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Német iGZ Tarifarendszer szerinti bérezés, pótlékrendszer