Segédmunka - Németország - Szállás

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.08.12
Bérfeltételek (bruttó)
Németországi iGZ Tarifarendszer szerinti bérezés, pótlékrendszer

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Új állásra vágysz? Soha nem volt egyszerűbb dolgod! Csak pár lépés és Tiéd lehet az ahított, új munkahely Németországban!

Elérhetőségeink: [email protected] vagy +49 911 2375 8911 és +49 345 233 0211

Az ARWA Personaldienstleistungen egy nagy múltú német munkaerő-kölcsönző cég. Közel 40 éves piaci tapasztalattal és 95 telephellyel Németország-szerte garantáljuk, hogy nálunk találsz elvárásaidnak megfelelő munkahelyet!

Jelentkezz most az alábbi pozíciónkra: Segéd (f/n/s)

Feladataid, mint Segéd:
- gépkezelés
- összeszerelés
- minőségellenőrzés
- pakolás, szortírozás, csomagolás
- általános segédmunkálatok

Követelmények Segéd munkakörben:
- csapatszellem
- igényes, önálló munkavégzés
- több műszakra való hajlandóság
- német nyelv ismerete (A2-B1)
- rugalmasság és motiváció

Amit a cégünk kínál Neked, mint Segéd:
- bérezés a német iGZ tarifarendszer szerint
- hosszútávú munkalehetőség
- németországi munkaviszony, bejelentés, biztosítás
- szállás
- munkavédelmi ruházat, felszerelés
- karácsonyi-, nyaralási pénz, munkábajárási támogatás, egyéb bónuszok
- magyar anyanyelvű kapcsolattartók

Ha Te vagy A segéd akit keresünk, akkor ne habozz, jelentkezz most!

"A pályázatommal egyetértek az adatvédelmi szabályzattal amely megtalálható az ARWA honlapján."

www.arwa.de

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Autóipari beszállító cég

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Am Hahnenbusch 4
55268 Nieder-Olm
Németország
ID: 3732387  Megjelentetés dátuma: 2019.08.05.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Németországi iGZ Tarifarendszer szerinti bérezés, pótlékrendszer