Számviteli munkatárs

Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület

A munkavégzés helye
Mészáros u. 15-17., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Artisjus - a hazai zeneipar legnagyobb állandó létszámú szereplője - Pénzügyi csapatába Számviteli munkatárs kollégát keres.

A jelentkező által ellátandó feladatok:
- napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása,
- tárgyi eszköz analitika karbantartása, vezetése, könyvelése
- adóbevallások készítése,
- a cég terv-tény adatainak, költségeinek és bevételeinek elemzése, javaslattétel
- hatékony részvétel a zárási folyamatokban, auditokban
- közreműködés eseti projektekben, egyéb ad hoc riportok elkészítésében

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- szakmai fejlődés lehetősége
- versenyképes jövedelem és juttatás
- jó csapat, fiatalos légkör

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni a hr@artisjus.com címre beküldött szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel tudsz 2017. december 13-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

A sikeres jelentkező szakmai profilja:
- Tárgyi eszközök könyvelésében szerzett tapasztalat
- Kontrolling területén szerzett tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Minimum 3 éves könyvelői/kontroller munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Biztos felhasználói szintű MS Office tudás (különösen Excel, Word, Power point)
- Terhelhetőség, önálló munkavégzés képessége, megbízhatóság, kezdeményezőkészség

Előnyt jelent:
- Oracle rendszer ismerete
- középszintű angol nyelvismeret
- mérlegképes könyvelői végzettség / adótanácsadói képesítés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Mészáros u. 15-17.
1016 Budapest