Ingatlanértékesítési tanácsadói állás Óbudán a római Amfiteatrum mellett

Áriel Értékbecslő és Ingatlanforgalmazó Kft.

A munkavégzés helye
Lajos utca 78., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.04.15.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Újépítésű és Luxus ingatlanok

értékesítésére ingatlan értékesítési tanácsadó kollégákat

- akár fix fizetéssel is -

keresünk.

A Duna House erőssége a profi szakmai ismeret a mai ingatlanpiacon, ami rendkívül előnyös mind az ingatlant értékesítő tulajdonosok és vásárlók számára. A gyorsaság és rugalmasság alapvető cégpolitikánk, ami meghatározza az ingatlanértékesítési kultúrát.

Duna House - Amfiteátrum óbudai irodája évek óta, a folyamatosan változó és növekedő ingatlanpiac egyik meghatározó ingatlanirodája, a 20 éve országosan működő Duna House Holding 130 irodájának tagja. Alaptevékenysége komplex ingatlanpiaci szolgáltatások nyújtása magánszemélyek és cégek számára.
A jelenlegi gyors és rohanó világban minden ingatlanos franchise hálózat próbálja pozicionálni magát. Mi valóban elmondhatjuk Magunkról, hogy az egyik legnagyobb és az egyik sikeresebb hálózattal rendelkezünk az országban, elmondhatjuk magunkról, hogy a profik vagyunk.

Feladatai:
• Duna House által épített projektekben lévő lakások értékesítése;
• Új projektek felkutatása
• Ingatlanvásárlók igényeinek felmérése és kielégítése;
• Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás;

Elvárások:
• Középfokú végzettség;
• Igényes megjelenés;
• Jó kommunikációs készség;
• Terhelhetőség;
• Számítógép felhasználó szintű ismeret;
• Teljes munkaidős állás

Amit kínálunk:
• Átlag feletti jövedelem;
• Átadnunk egy profi irodai hátteret és több mint 24,000 ingatlant országszerte
• Keresztértékesítés a 130 saját irodában + számtalan együttmüködő partnerrel;
• Karrier lehetőség;
• Komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség;
• Rendszeres szakmai képzések;

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a [email protected] e-mail címre, a tárgy mezőben "Ingatlanértékesítő pályázat"-ként megjelölve. Kérjük motivációs levelét közvetlenül az e-mail-be, önéletrajzát pedig csatolt word vagy pdf fájlba írja!

A Duna House Magyarország legismertebb ingatlan- és hitelközvetítő franchise hálózata.*
*mind a spontán, mind a támogatott ismertség alapján 2016. februárjában a 18-59 éves lakosság körében az NRC által végzett reprezentatív kutatás alapján.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég címe

Lajos utca 78.
1036 Budapest