Gépkezelő

Arconic Köfém Kft

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

• A jóváhagyott szabványos folyamatok üzemeltetése a biztonsági, minőségi és technológiai előírásoknak megfelelően
• Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján
• Termék minőségének biztosítása a gyártás közben, minőség-ellenőrzés
• Működési probléma esetén azonnali jelzés a Segítségnyújtási láncon keresztül

Elvárások:
• Legalább általános iskolai végzettség
• A felvételi eljáráson történő megfelelés
• Egészségügyi alkalmasság
• Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Előnyök:
• Targoncavezetői engedély
• Emelő-/könnyű-/nehézgépkezelő OKJ

Juttatások:
• Versenyképes alapbér
• Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
• Kiemelkedő cafeteria csomag
• Negyedéves teljesítmény prémium
• Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
• Egészségbiztosítás
• Önkéntes nyugdíjpénztár
• Hiányzásmentes jutalom

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Arconic (2016 végéig Alcoa néven volt ismert) mintegy 25 évvel ezelőtt jött Magyarországra. Jelenleg 3 vállalata működik az országban, és vezető beszállítója a kereskedelmi szállítmányozásnak, a légiközlekedésnek, az ipari gázturbina és az általános ipari piacoknak.

A cég címe

Verseci u 1-15
8000 Székesfehérvár

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Forray-Farkas Nóra
E-mail: Küldje el önéletrajzát