Irodavezető - mérlegképes könyvelői végzettséggel - WESTY csoport

ARBO Taverno Kft

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• általános könyvelési feladatok
• szállító-vevő számlák könyvelése, folyószámlák egyeztetése
• szállítói és vevőszámlák nyomon követése, egyeztetése, kintlévőségek kezelése
• bank, pénztár, vegyes tételek könyvelése, egyeztetése
• havi, éves zárásokban, könyvvizsgálatban közreműködés
• adatszolgáltatásban való közreműködés
• nyilvántartások vezetése napi szinten
• számlareklamáció kezelése és archiválása
• kapcsolattartás szállítókkal, ügyfelekkel
• bérszámfejtés és személyügyek kezelése kontrolálása
• irodai csapat koordinálása, feladatok leosztása és kontrolálása stb.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• mérlegképes könyvelői képesítés
• legalább 3 – 5 éves szakmai tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
• naprakész adózási és számviteli ismeretek
• megbízhatóság, precizitás, elkötelezettség a szakma iránt
• együttműködésre és csapatmunkára való készség
• felelősségteljes önálló munkavégzés, hibákat feltáró látásmód
• számlázásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• versenyképes bérezés
• dinamikus csapat
• hosszú távú munka és karrierlehetőség
• teljes munkaidő
• béren kívüli juttatások
• azonnali kezdés, vagy megegyezés szerint

Kérjük szakmai fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre küldeni szíveskedjen. [email protected]

Információkat rólunk és cégcsoportunkról a teljesség igénye nélkül, www.westy.hu a oldalról szerezhet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A WESTY Csoport 2000 óta sikeres vendéglátó egység. Célunk továbbra is a folyamatos, illetve éttermünk magas színvonalú működésének fenntartása.

A cég címe

Bajcsy-Zs. u. 42.
9021 GYŐR