Hľadáme 3D dizajnéra na full time pozíciu, firmu alebo živnosť (možnosť pracovať z kancelárie alebo z domu)

AR Visual

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ihneď (termín nástupu vieme v prípade potreby uchádzača prispôsobiť)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Software:
• znalosť 3DS Max + Vray alebo Corona (prípadne iná adekvátna alternatíva)
• výhodou je skúsenosť s inými 3D SW (Blender, SketchUp, SolidWorks, Cinema4D, Revit, Unity, UE... a ďalšie)
Skills:
• základné operácie a edity v rámci geometrie, máp, UV, remesh, optimalizácia... čiže vedieť si model "upratať", v prípade že bude v rozbitejšom stave
• schopnosť prečítať brief a pochopiť ideu klienta alebo project managera (znalosť Anglického jazyka je nevyhnutná)
• vedomosti z oblasti interiérového dizajnu, trendov a štýlov (vedieť si predstaviť čo znamená Bohemian, Mid-century modern, Scandinavian atď…)
• schopnosť samostatne tvoriť návrhy interiérov a exteriérov v rámci klientom stanovených hraníc
• schopnosť replikovať existujúcu scénu z obrázku (klient robil pred rokom photoshoot, teraz chce vizualizáciu v rovnakom prostredí z iného uhla a s inými produktami)
• schopnosť aplikovať solídny post-processing
Bolo by ideálne, keby si:
• zvládal organic geometriu ako vankúše a cloth simulations tak, aby to nepôsobilo umelo
• mal zmáknutý particle system natoľko, že tvoje koberce budú top, aj keď budú mať long hair
• na základe hi-res fotografie vedel zohnať/vytvoriť/editnúť existujúcu textúru tak, aby sedela s referenciou
• ovládal Materialize alebo niečo, čo tvorí prídavné mapy diffuse-kam • vedel robiť minor edity aj v rámci Photoshopu napr. zmena farby kresla zo žltej na fialovú..

Podmienka pre uchádzanie sa o pracovnú pozíciu je zaslanie Vašho portfólia prác, ktoré prosím posielajte na e-mail: [email protected]

Uchádzačov, ktorých portfólio nás záujme, budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

- práca na produkte s budúcnosťou
- kariérny rast
- finančný rast

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adresa spoločnosti

AR Visual
Staré Grunty 18
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

ID: 3517510  Megjelentetés dátuma: 2020.06.19.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 500 EUR/mesiac