Kártyatestgyártó (betanított feladatkör)

ANY Biztonsági Nyomda Nyrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jelentkezz az ANY Biztonsági Nyomdához, ha szeretnél egy stabil cégnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat! Jogtiszta környezetben, 100%-ban bejelentett bért kínálunk, ahol támogató közösségre számíthatsz! Mentor programunk keretében a három hónapos próbaidő alatt megtanítjuk, hogy mit kell csinálnod!
Nyomdánk, Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

Téged keresünk, ha:
- Középfokú végzettséged van,
- vállalod a három műszakot (6-14-ig, 14-22-ig, 22-06-ig),
- rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.

Napi feladatok, amiben számítunk rád:
- Legyártod és ellenőrzöd a termékeket,
- átveszed a szükséges anyagokat,
- adminisztrálod az elszámolást.

Érdemes minket választanod, mert:
- Kollektív Szerződésünkben kedvező feltételeket biztosítunk neked,
- korrekt bérezést adunk kollégáinknak,
- fontos nekünk a munkavállalóink jóléte, ezért heti két alkalommal ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk a központunkhoz közeli fittness teremben,
- fontos az egészséged, ezért rendszeresen átfogó szűrővizsgálatokat szervezünk, amelyeken részt vehetsz,
- ingyenesen mehetsz a Fővárosi Állat- és Növénykertbe családoddal, barátaiddal,
- iskolás korú gyermekeidnek iskolakezdési támogatást nyújtunk,
- egy lelkes és motivált csapat tagja lehetsz.

Amennyiben szeretnél csatlakozni hozzánk, a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ANY Biztonsági Nyomda csoport tíz társaságból áll. Magyarországon 3, Romániában 2, Bulgáriában, Szlovákiában és Moldovában egy-egy telephellyel működik. A cégcsoport a közép-kelet-európai régió egyik legnagyobb árbevételű biztonsági és üzleti nyomtatványgyártó cége. A Társaság részvényeit 2005 óta a Budapesti Értéktőzsdén, a Prémium kategóriában jegyzik. Pénzügyi helyzetét stabil és eredményes működés jellemzi. Fejlődését innovatív termékei és organikus növekedése biztosítja a közép-kelet-európai, valamint az afrikai régióban. Az ANY Biztonsági Nyomda stratégiája a biztonságos személy-, és termékazonosításra, valamint a fizetést támogató termékekre fókuszál. A Társaság tevékenységét olyan referenciák jellemzik, mint a magyarországi elektronikus személyazonosító okmánykártyák előállítása és a biometrikus útlevelek megszemélyesítése.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Halom utca 5.
1102 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kóródiné Nánási Irén
Tel.: +3614311243
E-mail: Küldje el önéletrajzát