IT-vezető

Antikvárium.hu Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.01.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok
• Üzleti igények feltérképezése és informatikai feladatok specifikálása.
• Kapcsolattartás külső IT cégekkel, Feladat kiosztás és nyomkövetése.
• IT fejlesztések specifikálása, tervezése, a fejlesztés ütemezése, tesztelés tervezése és annak bevezetésének elkészítése.
• Belső folyamatok IT vonatkozású támogatása, menedzselése és fejlesztése.
• Adatok elemzése, kimutatások, összefüggések készítése.
• Informatikai rendszer működésének biztosítása és annak optimalizálása.
• Rendszerhibák gyors és pontos behatárolása, javításának biztosítása.
• Adatbázis kezelési megoldások meghatározása és annak koordinálása.
• IT pályázatok menedzselése, új pályázatok figyelése és részvételében való előkészületek elvégzése.
• Ad-hoc projekt feladatok elvégzése.

Akit keresünk:
• Egyetemi, vagy főiskolai végzettségű (informatikai szakirány) személy.
• Legalább 3 éves vezetői tapasztalattal rendelkezik.
• Webáruház üzemeltetési gyakorlat.
• Nagy munkabírású és megbízható személy.
• Kiváló probléma megoldó képesség.
• Képes önállóan és csapatban is dolgozni.
• Átlátja az általános üzleti folyamatokat.

Előny:
• A fejlesztési módszertanok ismerete.
• Egyedi szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat.
• Logisztikai és raktározási tapasztalat.
• Marketing ismeret.
• Search Engine Optimization területen szerzett tapasztalat.
• Táblázatkezelési képesség.
• Mentorálásban való jártasság.

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívások piacvezető kereskedelmi cégnél.
• Felső vezetői beosztás.
• Fiatalos lendületes csapatban való részvétel.
• Önálló és változatos munka.
• Stabil háttér, versenyképes juttatás.
• Szakmai fejlődési lehetőség.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2019.01.01. (még 19 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Antikvárium.hu Magyarország piacvezető antikváriuma, 750.000-es könyvkínálatával és több mint 650.000 fős regisztrált ügyfélkörével. Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalat vagyunk. Fő tevékenységünk az antikvár könyvek beszerzése, feldolgozása és webáruházon keresztül történő értékesítése. A magyar antikvár könyveinket Új-Zélandtól Dél-Afrikáig, Egyiptomtól Peruig olvassák, nem csak magyarok: 55 országba szállítunk rendszeresen.
Számunkra nagyon fontos a magas minőségű szolgáltatás; ezért kiemelt gondot fordítunk arra, hogy az általunk kínált könyvekről a legpontosabb tájékoztatást adjuk vásárlóink számára.
Büszkék vagyunk arra, hogy cégünket két alkalommal is az „Ország Boltja” népszerűségi díjjal tüntették ki.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

6724 Szeged

Kapcsolat