Áruösszekészítő

Antikvárium.hu Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.11.29.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok:
- rendelések összekészítése, csomagolása
- céges kistehergépkocsi vezetése
- könyvek mozgatása ládákban (kb. 20 kg-os láda súly)

Szükséges tapasztalat, végzettség:
- B kategóriás jogosítvány
- középfokú végzettség
- precíz, pontos munkavégzés, logikus gondolkodás, nagy munkabírás
- önálló-, felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

Előnyt jelent:
- árucsomagolási tapasztalat
- könyvek szeretete, ismerete

Amit kínálunk:
- dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalat
- fiatalos, lendületes csapat
- dolgozói vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott könyvekből
- hosszú távú munka, szakmai fejlődésre való lehetőség

Várjuk pályakezdők és csökkentett munkaképességűek jelentkezését egyaránt.

Amennyiben úgy érzed, hogy hasznos tagja tudnál lenni cégünknek, küldd el fényképes önéletrajzod a [email protected] e-mail címre legkésőbb!

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.11.30. (még 14 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Antikvárium.hu Magyarország piacvezető antikváriuma, 750.000-es könyvkínálatával és több mint 650.000 fős regisztrált ügyfélkörével. Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalat vagyunk. Fő tevékenységünk az antikvár könyvek beszerzése, feldolgozása és webáruházon keresztül történő értékesítése. A magyar antikvár könyveinket Új-Zélandtól Dél-Afrikáig, Egyiptomtól Peruig olvassák, nem csak magyarok: 55 országba szállítunk rendszeresen.
Számunkra nagyon fontos a magas minőségű szolgáltatás; ezért kiemelt gondot fordítunk arra, hogy az általunk kínált könyvekről a legpontosabb tájékoztatást adjuk vásárlóink számára.
Büszkék vagyunk arra, hogy cégünket két alkalommal is az „Ország Boltja” népszerűségi díjjal tüntették ki.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

6724 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Amália
E-mail: Küldje el önéletrajzát