Junior SAP Consultant/ Developer (Ref. č.: Jr. SAP)

Anodius, a. s.

CBC V., Karadžičova 16, Bratislava/ Amazon Court, Rohanské nábř. 661/5, 186 00 Praha 8
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o SAP, vzťah klienta a zákazníka, chcel by si sa dozvedieť viac ako funguje a participovať na našich zaujímavých medzinárodných projektoch v tíme plnom špecialistov? Vieme Tí ponúknuť vzájomnú spoluprácu, kde sa budeš stále zdokonaľovať a dosahovať pokroky vďaka práci s najnovšími technológiami v mladom tíme na skutočne zaujímavých projektoch.

Čaká ťa u nás:

spolupráca na analýzach zákazníckych požiadaviek;
účasť na zákazníckych projektoch;
konfigurácia a úprava systémov podľa zadania;
programovanie funkčných celkov podľa zadania;
tvorba softvérové dokumentácie;
spolupráca s ostatnými Consultantmi / developermi a poradcami.

Ponúkame Ti:
Účasť na veľmi zaujímavých domácich a zahraničných projektoch pre nadnárodné korporácie, práca aj v medzinárodnom tíme.
Silné interné know-how a možnosť sa technicky stále zdokonaľovať.

najmodernejšími CRM technológiami;
Inovatívne prostredie;
príjemné pracovné prostredie;
práca v tíme skúsených CRM consultantov / developerov;
flexibilná pracovná doba;
množstvo benefitov;
notebook + mobil aj na súkromné účely sú samozrejmosťou;

Informácie o výberovom konaní

K CV je potrebné priložiť aj motivačný list!

Miesto výkonu práce je Bratislava alebo Praha, na základe vzájomnej dohody.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (még 36 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť riešenia SAP alebo iného obdobného riešenia je vítaná;
všeobecný prehľad v oblasti podnikových informačných systémov;
znalosť ABAP programovania je výhodou;
vhodné aj pre študentov 5. ročníka VŠ v technickej alebo IT oblasti, prípadne čerstvých absolventov;
logické, analytické a procesné myslenie;
komunikatívnosť, flexibilita, profesionálne vystupovanie, systematickosť;
aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka;
inovatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, tímový hráč, mobilita.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

CBC V., Karadžičova 16
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Marko
Tel.: (2) 206 333 80
E-mail: poslať životopis
ID: 2835388   Megjelentetés dátuma: 2018.02.09.