Informatikus, rendszergazda

Andocsek Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

budapesti munkahelyre

Feladatok
-Ügyfeleink informatikai rendszerének üzemeltetése
-Felhasználók részére segítségnyújtás a hardver- és szoftvereszközök használatával kapcsolatban
-MS Windows alapú számítógépek, irodai alkalmazások telepítése, beállítása
-MS Windows szerver számítógépek működésének ellenőrzése, szükség esetén a megfelelő beavatkozás végrehajtása
-Adatmentések elvégzése

Elvárások
-Szakirányú tanulmányok
-Képesség önállóan és csapatban való munkavégzésre
-Rugalmasság, terhelhetőség, önálló problémamegoldó képesség
-Windows kliens, MS Office üzemeltetői ismeret
-Alapszintű hálózati ismeretek
-Alapszintű szakmai angol nyelvismeret

Előnyök
-Angol nyelv középszintű ismeret
-MS Windows szerver, Active Directory ismerete
-MS SQL, Exchange ismeret
-B kategóriás jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk
-Fiatal, összetartó csapat
-Felelősségteljes munkakör
-Tanulási lehetőség, szakmai előremenetel
-Versenyképes jövedelem
-Mobiltelefon, notebook és a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helye
Budapest

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, és nettó fizetési igény megjelölését.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Budapest