INFORMÁCIÓ A VÁLLALALTRÓL KEDVES ÁLLÁSKERESŐ! Főállásúként vagy diákként szeretnél dolgozni? Esetleg pályakezdő vagy? KFC éttermeinkbe keresünk országszerte munkatársakat!

Éttermi Dolgozó Budapest Árkád ( KFC ) Délutános munkarend

Milyen feladatok várnak Rád?

Információ a vállalatról:
Főállásúként vagy diákként szeretnél dolgozni?
Esetleg pályakezdő vagy?
KFC éttermeinkbe keresünk országszerte munkatársakat!
Téged kerünk ha:
Szereted a pörgést, pozitív, mosolygós vagy,
Szeretsz fiatalos csapatban dolgozni,
Gyors karriert szeretnél befutni,
Vezetővé szeretnél válni,

Mik az elvárásaink:
Vendégek maximális kiszolgála, kedvesen mosolygósan,
Vendégek rendeléseinek összekészítése,
Pozitív, energikus munkavégzés
Örömmel eltöltött napok egy lendületes, jó hangulatú, fiatalos csapatban.

Amit Neked kínálunk:

stabil, bejelentett, hosszútávú munka
rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
gyors előrelépési lehetőség
versenyképes fizetés + bónusz + cafeteriá
25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

Munkavégzés helye:

  • Budapest és vonzáskörzete