Betanított munkás

Alufe Fémszerkezeti Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Összeszerelő üzemben, alumínium nyílászáró vasalati elemek, vagy egyéb alutermékek beépítése, összeszerelése
• Egyéb alumínium termékek beépítése, összeszerelése
• Egyéb könnyű fizikai munka

Magyarország egyik legjelentősebb, több szakmai kitüntetéssel, elismeréssel rendelkező alumínium homlokzati kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elsősorban betanított munkások jelentkezését várjuk, de pályakezdők jelentkezését is.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Megbízható és felelősségteljes hozzáállás
• Munka- és Üzembiztonsági előírások betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• szakmunkás végzettség
• targoncavezetői engedély
• daruvezetői engedély

Amit kínálunk:
• Bejelentett, fő állású munkakör
• Versenyképes jövedelem, cafeteria
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kiegyensúlyozott, biztos vállalati háttér, több évtizedes tapasztalattal
• Vidéki jelentkező esetén, szállást is tudunk biztosítani

Munkavégzés helye:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk az alumínium homlokzati elemek gyártása területén ért el komoly elismertséget mind a hazai, mind a nemzetközi piacon. Közel fél évszázados fennállásunk alatt termékeinket a magas minőség, az élenjáró technológiák alkalmazása jellemezte. Büszkék vagyunk eddig elért eredményeinkre, elégedett megrendelőink és partnereink hosszú sorára.

A cég címe

Seregélyesi út 96.
8000 Székesfehérvár