CNC gépkezelő

Alufe Fémszerkezeti Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Gyártási tervek/rajzok alapján, elsősorban acélból, alumíniumból készült nyílászáró szerkezetek, homlokzatképző elemek és lemez alkatrészek gyártása CNC vezérlésű (profilmegmunkáló központ vagy lemezmegmunkáló) gépekkel való megmunkálása esetleg programozása
• Betartja a munka-, baleset-, tűz- és környezetvédelmi előírásokat
• A megmunkáló gép/szerszámok karbantartása
• Megtervezi a műveleti sorrendet, vagy követi az előírt műveleti rendet

Magyarország egyik legjelentősebb, több szakmai kitüntetéssel, elismeréssel rendelkező alumínium homlokzati kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elsősorban CNC gépkezelői, fémmegmunkálói végzettséggel rendelkező jelentkezőket várunk, ill. pályakezdők jelentkezését is.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakiskolai végzettség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Megbízható és felelősségteljes hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• CNC Gépkezelői szakmunkás képzettség vagy műszaki szakközépiskolai érettségi
• Emelőgépkezelői végzettség

Amit kínálunk:
• Bejelentett, fő állású munkakör
• Versenyképes jövedelem
• egyéb cafeteria
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fejlődési és előre lépési lehetőség
• Vidéki jelentkező esetén, szállást is tudunk biztosítani

Munkavégzés helye:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk az alumínium homlokzati elemek gyártása területén ért el komoly elismertséget mind a hazai, mind a nemzetközi piacon. Közel fél évszázados fennállásunk alatt termékeinket a magas minőség, az élenjáró technológiák alkalmazása jellemezte. Büszkék vagyunk eddig elért eredményeinkre, elégedett megrendelőink és partnereink hosszú sorára.

A cég címe

Seregélyesi út 96.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolat