Zdravotná sestra Švajčiarsko - odmena 2500-2700 CHF /mesiac/ netto/ zam. pomer

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2500-2700 CHF/netto/ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rodinu vo Švajčiarsku hľadáme zdravotnú sestru s nástupom 14.3. Jedna sa o prácu na švaj. pracovnú zmluvu. Odmena 2500 -2700 CHF/ netto, ubytovanie a strava zdarma, cestovné hradené do výšky 380 CHF. Turnus možný mesačný. Jedná sa o prácu v rodine k pacientke po mrtvici 73 rokov, 60 kg, na vozíku ,so žalúdočnou sondou a katétrom. Rodina hľadá ženu- zdravotnú sestru vo veku od 50 do 65 rokov s komunikatívnou úrovňou nemeckého jazyka.

ubytovanie a strava zdarma, cestovné hradené do výšky 380 CHF za cestu tam a spä(t

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

rodina vo Švajčiarsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ALSES agency was established in 1998. Since its beginning it has been engaged especially in intermediating of work abroad, gradually it has extended its activity with providing personnel services to employees as well as employers. Aim is to ensure the right employees for companies and ensuring the right employers to ambitious people so that they bring success to each other. Our main attributes are professional approach, flexibility and high quality of services.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Centrálna 632
08901 Svidník
ID: 3327308   Megjelentetés dátuma: 2018.03.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2500-2700 CHF/netto/ mesačne