Čašníčky/chyžné do hotelov v Alpách. Prax a znalosť nemeckého, alebo talianskeho jazyka podmienkou. Poprosíme len seriózny záujem.

Alpin Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Taliansko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
december 2017
Ponúkaný plat (brutto)
1800-2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí, príprava nápojov, upratovanie izieb. Jedná sa o kumulovanú ponuku.

Ubytovanie a kompletná, celodenná strava a nápoje zadarmo poskytnuté zamestnávateľom, dovolenka, 13, 14 plat.

V prípade záujmu o prácu, vás poprosíme o životopis v nemeckom, poprípade talianskom jazyku s fotkou. Poprosíme len seriózny záujem s možnosťou vycestovania v decembri.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie práce na hoteloch a v reštauráciach v Alpách. Poskytovanie informačno-poradenských a organizačných služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)
ID: 3069938   Megjelentetés dátuma: 2017.11.28.