Áru összekészítő állás

Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres áru-összekészítő pozícióra, budapesti (XIX. ker.) munkahelyre első sorban teljes állásban, de részmunkaidőben, vagy másodállásként munkát vállalók jelentkezését is várjuk.

Jelentkezz, ha
- biztos fizetésre,
- hosszú távú munkára,
- 100%-ban bejelentett munkaviszonyra vágysz, vagy akkor is, ha
- mellékállással szeretnéd kiegészíteni a jövedelmedet,
- nyugdíj vagy suli mellett tudnál tartósan, tervezhetően munkát vállalni!

Feladatok:
• anyagmozgatás, árupakolás,
• csomagolás,
• áru-összekészítés,
• raktári rend fenntartása.

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem,
• biztonságos, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
• dohányfüst mentes munkahely,
• fiatalos, lendületes csapat,
• előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell,
• vállalati üdülési lehetőség.

Munkavégzés helye:
• Budapest XIX. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen: [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Hofherr Albert utca 42.
1194 Budapest