Account manager, Referent správy poistenia, underwriter/ upisovateľ poistného rizika, likvidátor poistných udalostí

Almares Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
teljes munkaidő
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiacIné zložky mzdy, 13. plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kancelárie v Skalici hľadáme ambiciózneho, odborne zdatného, spoľahlivého a zodpovedného kolegu/kolegyňu. Náplňou práce bude správa poistných zmlúv existujúcich klientov, evidovanie zmien na zmluvách a práca s interným systémom. Požadované sú komunikačné zručnosti, nakoľko je náplňou práce aj komunikácia s existujúcimi klientmi a obchodnými partnermi. Minimálne 2- ročnú prax požadujeme z dôvodu vysokej profesionality našich služieb ako napr. asistencia pri likvidácii poistných udalostí, konzultácia pri obnove poistných zmlúv alebo ostatných požiadavkách, či potrebách klientov.
Ak máte záujem sa stať súčasťou výborného kolektívu, ktorý svoju prácu a servis poskytuje na najvyššej úrovni, neváhajte nás osloviť. Nájdete u nás naplnenie osobných kariérnych ambícií, ale aj pevné zázemie a zamestnávateľa, ktorý Vám vytvorí príjemné prostredie pre dlhoročnú spoluprácu.

• flexibilný pracovný čas
• 12 dní v roku možnosť využitia home-office
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• stravné lístky poskytované nad rámec zákona
• služobný telefón
• masáže na pracovisku
• školenia osobnostného rozvoja
• ovocie na pracovisku
• kancelária v historickom centre Skalice

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Igen

- aktívny prístup k práci
- flexibilita
- komunikatívnosť
- príjemné a ústretové vystupovanie
- tímovosť

Sasinkova 4
909 01 Skalica
ID: 3861785  Megjelentetés dátuma: 2020.08.27.  A munkabér alsó határa (bruttó): 700 EUR/mesiac