Kontroller

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Visonta
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Kontrolling rendszer fejlesztésében való részvétel,
- A vezetőség részére stratégiai döntések előkészítéséhez belső pénzügyi elemzések- és kimutatások készítése,
- Projektek, beruházások kontrollingja, megtérülés-számítások, a beruházásokkal kapcsolatos döntések támogatása,
- Költségek tervezése és követése, elemzése, előrejelzése,
- Aktív részvétel a havi pénzügyi zárásban
- Pénzügyi Igazgató munkájának közvetlen támogatása,
- Időszakos jelentések, költségkalkulációk elkészítése,
- Adminisztratív feladatok ellátása,
- Kapcsolattartás társosztályokkal, hatóságokkal, partnerekkel
- Ad-hoc riportok készítése, adatszolgáltatási tevékenység.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, megjelölt bérigénnyel.

Megbízó

Egyéb területek

Megbízónk búzafeldolgozó gyár, amely kiváló minőségű búzaalapú termékeket állít elő az elérhető legmodernebb, egyedülálló technológiával.
Visontai üzemük több mint 200 munkavállalójával évente 250 000 tonna búza feldolgozásával készít keményítőt, glutént, alkoholt és takarmányt.

Amit kínál:
- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
- Versenyképes jövedelem
- Kiemelt bejárási hozzájárulás
- Privát egészségbiztositás finanszírozása
- Cafeteria (SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

- Felsőfokú (pénzügyi vagy gazdasági) végzettség,
- 1-3 év releváns munkatapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás,
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
- Pontos, precíz munkavégzés
- Elhivatott lendületes személyiség,
- Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet,
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Eszter
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3968869  Megjelentetés dátuma: 2020.09.16.