Szerszámkészítő/karbantartó (2 műszak)

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Apostag
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A szükséges szerszám karbantartási és - javítási feladatok önálló szakszerű és hatékony elvégzése a Szerszámüzemben, annak érdekében, hogy a gyártás problémamentes legyen, a cég minőségpolitikájával összhangban.

Feladatok – két műszakos munkarendben:
- szerszámalkatrészeket javít, karbantart, elvégzi a szükséges forgácsolási feladatokat, ellenőrzi, javítja a nagy kopásnak kitett részeket
- javításával, karbantartással kapcsolatos dokumentáció elkészítése

Megbízó

Egyéb területek

Préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressük az új kollégát.

Amit nyújtunk:
- határozatlan idejű munkaszerződés
- versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások
- szakmai fejlődési lehetőség
- céges buszjárat Dunaújváros-Apostag és Solt-Apostag útvonalon

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

- szerszámkészítői és/vagy gépi forgácsoló végzettség
- több éves szerszám karbantartási és szerszámkészítői tapasztalat
- hegesztésben szerzett tapasztalat
- darukezelő engedély előny

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Eszter
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3965586  Megjelentetés dátuma: 2020.09.09.