Értékesítő munkatárs (építőipar)

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Sóskút
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- A beérkező megrendelések nyomon követése a beérkezéstől a kiszállításig
- Meglévő ügyfelekkel napi szintű kapcsolattartás
- Árajánlatok készítése
- Kapcsolattartás a gyártásvezető kollégákkal
- A területi képviselők munkájának segítése
- Irodai adminisztrációs feladatok
- Leltárkészlet nyomonkövetése, leltár előkészítése, leltározás
- Adatbázis frissítés, statisztikák készítése

Megbízó

Egyéb területek

Megbízónk nagy múltú, osztrák tulajdonú, prémium termékeket gyártó építőipari cég.

Juttatások:
* Versenyképes fizetés
* Mobiltelefon
* Munkába járás támogatása
* Teljesítményarányos prémium

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

* Hasonló területen szerzett tapasztalat (ÉRTÉKESÍTÉS ÉPÍTŐIPARBAN)
* Min. középfokú végzettség
* Min. alapfokú német nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest
ID: 3876321  Megjelentetés dátuma: 2020.02.21.