Szabályozási szakértő

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Visonta
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- A felső vezetés jogi támogatása a jogszabályoknak megfelelő működés
érdekében
- A vállalat szerződéseinek jogi szempontú ellenőrzése, véleményezése, ellenjegyzése
- Belső szabályzatok készítése és azoknak kiértékelése
- Részvétel a beszállítókkal, partner cégekkel folytatott tárgyalásokon
- A vállalat támogatása a hatósági eljárásokban, szükség esetén a vállalat képviselete
- A különböző engedélyeztetési eljárásokban való hatékony részvétel
- A jogszabályok és a releváns jogi környezet nyomon követése
- Pályázási lehetőségek felderítése, pályázatokban való részvétel teljes körű koordinálása

Megbízó

Egyéb területek

Megbízónk egy magyar tulajdonú vállalat, amely kiváló minőségű búzaalapú termékeket állít elő és túlmutat a malomipari tevékenységen. Üzemünk több mint 200 munkavállalójával évente 250 000 tonna búza feldolgozásával állít elő keményítőt, glutént, alkoholt és takarmányt.
A tökéletességre való törekvésük, a folyamatos fejlesztések és úttörő megoldásaik kiegészítik szolgáltatásaikat, így termékeik hamarosan technológiai előnyt kínálnak ügyfelei számára.
Mint emberközpontú vállalkozás, örömmel képzik kollégáikat, és mindent megtesznek annak érdekében, hogy a legtehetségesebb munkavállalókat vonzzák gyárukba.
Céljuk, hogy iparágunk az innováció és a tudás kiemelkedő, regionális központjává váljanak.

Amit a vállalat kínál:
- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
- Versenyképes jövedelem (teljesítményalapú mozgóbér + célprémium+ 13. havi fizetés)
- Kiemelt bejárási hozzájárulás ( saját gépjármű és ingyenes buszjárat )
- Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, akár extra szabadnap, SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Munkakörhöz tartozó követelmények:
- Jogi egyetemi végzettség
- Jogtár ismeret
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Aktív angol nyelvtudás
- Pontos, precíz munkavégzés
- Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
- Eredmény orientált, lendületes személyiség

Előnyt jelent:
- Jogi szakvizsga,
- 2-5 év releváns munkatapasztalat,
- Munkajogi, szerződésjogi és engedélyeztetési eljárásokban szerzett tapasztalat,
- Ipari / multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest