Marketing munkatárs

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Bugyi
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• nemzetközi, vállalatcsoport szintű marketing feladatok ellátása,
• marketing adatállomány kezelése, adatbázis gondozása, aktualizálása,
• közreműködés a nemzetközi marketing-adatbázis struktúrájának fejlesztésében, folyamatoptimalizálási javaslatok,
• a vállalatcsoport marketing stratégiájának megfelelően közre-működés a marketing eszközök kezelésében, hagyományos médiához, valamint az online eszközökhöz kapcsolódó feladatok ellátásában,
• részvétel a vállalatcsoport nemzetközi marketingkommunikációs feladataiban.

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások,
• korszerű, folyamatosan fejlődő és bővülő géppark,
• szakmailag változatos feladatok,
• tanulási lehetőség, valamint folyamatos szakmai fejlődést biztosító környezet,
• hosszú távú, biztos munkahely, stabil nemzetközi háttér,
• munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal vagy utazási költségtérítéssel

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el ÖNÉLETRAJZÁT BÉRIGÉNYÉNEK megjelelősével együtt a "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva!

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Megbízónk villamos szerelési anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalatcsoport.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• felsőfokú – lehetőleg szakirányú – végzettség,
• kommunikációképes, aktív német nyelvismeret, további angol nyelvismeret előnyt jelent,
• releváns – marketing vagy kommunikációs területen szerzett szakmai tapasztalat,
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, gyors tanulási készség, illetve adatbázis kezelési ismeret előnyt jelent,
• önálló munkavégzési képesség, rugalmasság, jó kommunikációs készség és csapatban gondolkodás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szabó Viktória
E-mail: Küldje el önéletrajzát