Gyártáselőkészítő mérnök

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Hódmezővásárhely
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.05.30.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- kapcsolattartás a tervezőkkel
- gyártáselőkészítési folyamatok menedzselése
- kisebb tervezési feladatok
- műszaki információk feldolgozása
- gyártási ütemterv készítése
- gyártási feladatok kiadása alvállalkozóknak
- kisebb önálló projektfeladatok

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzát a BRUTTO HAVI BÉRIGÉNY megjelölésével az allas@allasstart.hu e-mailcímre várjuk.

Megbízó

Építőipar

Megbízónk specialitása a vasbeton szerkezetek tervezése, előregyártása és építése, projektek teljes körű generálkivitelezése, ipari padlók építése, bonyolult, vegyes, előre gyártott és monolit vasbeton szerkezetek kombinációja és az építőipari vállalkozási tevékenység.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

- építőmérnöki/építészmérnöki felsőfokú végzettség
- középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- MS Office + valamely építész rajzprogram ismerete (Archicad, Nemetschek)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest