Gépész technikus/mérnök asszisztens

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Sárvári
Munkaidő
teljes munkaidő, gyakornok
A munkába lépés időpontja
2018.09.17.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• kalkulációk készítése
• szállítási egységek számítása
• csomagolási egységek számítása
• vevői adatok ellenőrzése új ajánlatadások esetén
• statisztikai kiértékelések készítése
• korrekciós potenciálok folyamatos észrevétele,fejlesztések előmozdítása
• MIR-KIR dokumentációs rendszerben szabályozott, a munkakörre vonatkozó feladatok végrehajtása
• minőségi probléma esetén közreműködik a megoldásban.
• Műszaki fejlesztési lehetőségek felderítése
• egyéb rábízott feladatok
• beszállítói minőségügyi, és műszaki problémák kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

· Versenyképes jövedelem és juttatások
· Stabil vállalati háttér, fiatal dinamikus csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: fényképes MAGYAR és ANGOL vagy NÉMET NYELVŰ önéletrajzát a BRUTTO HAVI BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL az allas@allasstart.hu e-mailcímre várjuk!

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.10.02. (még 6 nap van hátra)

Megbízó

Gépipar

Multinacionális hátterű gyártóvállalat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Önállóság
• Fizikai terhelhetőség és kitartás
• Kommunikatív fellépés, céltudatosság
• Problémamegoldó képesség
• Auto cad ismerete,

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Koritsánszky Gergely
E-mail: Küldje el önéletrajzát