Könyvelő (napi 4 órában)

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.03.19.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
• Bevallások, beszámolók készítése
• Havi zárásban való aktív részvétel
• Riportok, kimutatások elkészítése
• Társterületek munkájának támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

• 4 órás munkavégzés, azonnali kezdéssel
• Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
• Ünnepi, közösségi rendezvények (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programok (pl. Sportnapok)
• Versenyképes fizetés
• Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
• Továbbképzési lehetőségek és tréningek
• Határozatlan idejű munkaszerződés

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzát a BRUTTO BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL az allas@allasstart.hu e- mail címre várjuk.

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

Multinacionális szállodalánc, mely szálláslehetőségek széles választékát kínálja a hosteltől a három-, négy- és ötcsillagos szállodákig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Szakirányú tanulmányok
• Magabiztos Excel tudás
• Könyvelésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
• Naprakész adózási és számviteli ismeretek, változások nyomon követése
• Gyors és precíz munkavégzés
• Csapatjátékos, lojális, rugalmas attitűd
• Feddhetetlen előélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest