Varrógép-műszerész (ingyenes betanítással!)

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Dombóvár, Komló (Járás), Kaposvár (Járás), Dombóvár (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.26.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Ipari varrógépek beállítása, javítása, karbantartása
- Új technológiák bevezetésének előkészítése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Bejelentett munkahely,
- Hosszú távú foglalkoztatás,
- Kulturált munkakörülmények,
- 1 műszak (7.00-15.20),
- Versenyképes jövedelem,
- Bejárás támogatása (Kaposvárról, Komlóról ingyenes szállítás),
- 25 évnyi szakmai tapasztalat

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzát a BRUTTO HAVI BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL EGYÜTT az [email protected] e-mailcímre várhjuk!

Megbízó

Textília, ruházat, bőr és bőrtermék gyártása

Dombóváron 25 éve működő francia anyavállalat magyarországi termelő egysége stabil gazdasági háttérrel és hosszútávú megrendelésállománnyal.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- Mechanikai műszerész végzettsége (vagy rokonszakmája)
- Igényesség a munkavégzés során

‼️ A betanítást biztosítjuk!!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest