Java fejlesztő

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ezekben a feladatokban számítunk rád:
• Specifikáció alapján szoftverintegrációs feladatok megvalósítása (Spring keretrendszerben)
• Mock interfészek és integrációs tesztek készítése
• Felmerülő fejlesztői hibák kivizsgálása és javítása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit a munkádért cserébe garantálunk:
• Vonzó bérezés
• Rugalmas munkaidő, kellemes környezet
• Esetenkénti home-office
• Szakmai fejlődési lehetőség, szakmailag igényes feladatok

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

Egy hazai komplex IT megoldásokat szolgáltató informatikai cég csapatába keresünk megalapozott szakmai tapasztalattal rendelkező Java fejlesztőket.
Ügyfelünk egy erős tőkeháttérrel és kapcsolatrendszerrel rendelkező magyar tulajdonban lévő webes és mobil alkalmazásfejlesztéssel, projektmenedzsmenttel és rendszerintegrációval foglalkozó cég.
Ha vonzó számodra, hogy nyitott gondolkodású, agilis, jókedvű munkatársak között dolgozz, akikkel szakmailag előremutató fejlesztésekben vehetsz részt, akkor szívesen meghívnánk egy kávéra és egy szakmai beszélgetésre közvetlenül a leendő Munkaadódhoz!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Számítógép-programozói ismeretek

Java - haladó
JavaScript - haladó
HTML - haladó
CSS - haladó
XML - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

Az ideális jelölt által birtokolt skill-ek:
• Java 8+, Java EE
• Agilis programtervezési minták alkalmazása
• Javascript, Angular 4+, CSS3, HTML5, JSON, XML (XSD, JAXB)
• Modern persitencia (JPA, Hibernate, egyéb) és DI stratégiák és eszközök
• Fejlesztőeszköz (IntelliJ, Eclipse, NetBeans, WebStorm)
• Alkalmazásszerver (WebLogic, TomCat, egyéb)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest

Kapcsolat