Áruösszekészítő és csomagoló

Alföld-Szeged Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Kereskedő köz 4, 6728 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok áruösszekészítő pozícióban:
- raktározási, komissiózási munkafeladatok végzése
- tárolt készletek elrendezése, mozgatása, átrakása, a tároló helyek feltöltése, a készletek állagmegóvása, raktárrend folyamatos fenntartása
Főbb feladatok csomagoló pozícióban:
- összekészített, végellenőrzött termékek, raklapra csomagolása, fóliázása

Egyéb béren kívüli juttatások

- fix és teljesítmény arányos bérezés
- utazási költség térítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

raktározás

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- 2 műszakos munkarend vállalása
- előny targoncavezetői jogosítvány, magasabb juttatási csomag ennek megléte esetén

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Alföld-Szeged Kft. élelmiszer és vegyi áru termékek forgalmazásával foglalkozó kereskedelmi cég.

A cég címe

Kereskedő köz 4.
6728 Szeged

Kapcsolat

ID: 3484149  Megjelentetés dátuma: 2020.07.10.