Adminisztrátor

Alfadot Kft.

A munkavégzés helye
Ajka, Feketegyémánt u., 8400 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020. 02. 01.
Bérfeltételek (bruttó)
210 000 Ft/hónapTúlórázási lehetőség az üzemben (nem kötelező).

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ajkán üzemelő mosodánkból látjuk el tiszta textillel több fővárosi és dunántúli szállodát. A mosoda üzemeltetéséhez szükséges adminisztratív feladatok ellátásához keresünk kollégát.
Főbb feladatai:
- Munkavállalók személyzeti ügyintézése
- Szállítólevelek ellenőrzése, kitöltése,
- Statisztikák vezetése
- Fogyóeszközök nyilvántartása
- Számlázás előkészítés
- Mosodaigazgató munkájának támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

Szép kártya,

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Word és Excel programok készségszintű ismerete.
Terhelhetőség, precizitás, adatok értelmezési képessége.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Alfadot Kft. Green Cleaning professzionális mosodája dunántúli és budapesti szállodáknak végez teljes körű textiltisztítást szállítással együtt.
Mosodánkban ipari textiltisztítást végzünk korszerű egyedi mosógépekkel, szárítókkal és kalanderekkel (ipari vasaló). A vegyszereket számítógép vezérelt adagoló biztosítja.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Ügető u. 10.
1048 Budapest
ID: 3843533  Megjelentetés dátuma: 2020.01.08.  A munkabér alsó határa (bruttó): 210 000 Ft/hónap